Otomatik Kapı
Gizlilik
 • www.erdemsan.com.tr ’un bütün web adreslerinden ürün ya da hizmet satın almak, küçük ilan, ürün talebi gibi ücretsiz sunulan diğer hizmetlerden yaralanabilmek için üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Bu bilgileriniz adınız, soyadınız, e posta adresiniz, telefon numaranız, T.C. kimlik numaranız v.b.’dir
 • www.erdemsan.com.tr bütün kişisel bilgilerinizi saklı tutar.
 • Ancak yaptığınız alışverişlerde, ürünü satın aldığınızda üye mağaza ve veya kargo şirketi ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi şirketimiz tarafından kargo şirketine verilir. Kart bilginiz ise sadece bankaya onay için gelir. Kart bilgileriniz hiçbir şekilde veritabanlarımızda kayıtlı tutulmamaktadır. Bu yüzden her alışveriş yaptığınızda eğer kredi kartı ile ödeme yapacaksanız kart bilgilerinizi yeniden girmek zorundasınız. T.C. kimlik numaranız ise yaptığınız alışveriş için düzenlenecek olan fatura için gerekmektedir.
 • Üye sıfatı ile gerçekleştirdiğiniz işlemlerde ve veri girişlerinizde genel ahlak kaidelerine uymalısınız. Aksi durumda üyeliğiniz fesh edilecek ve yasal mercilerden bir talep gerçekleşmesi durumunda bu üye ve üyeler hakkında bilgiler verilecektir.
 • Yukarıda belirtilen haller dışında bilgileriniz herhangi bir üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
 • www.erdemsan.com.trreklam sponsorlarıyla çalışmaktadır.
 • www.erdemsan.com.tr sitesinde yer alan formlar ya da eposta aracılığı ile bizimle iletişim kurmak istediğinizde, gönderdiğiniz bilgiler ya da gönderdiğiniz eposta içeriği ve epostayı gönderdiğiniz adrese ilişkin bilgi, iletişim kurma isteğinize cevap vermek ya da hizmetlerimizi gözden geçirmek amacıyla tarafımızda saklanabilir.
 • www.erdemsan.com.tr 'un bağlantı sağladığı sitelerin içeriği ile herhangi bir yükümlülüğü yoktur ve www.erdemsan.com.tr gizlilik politikası, bağlantı sağladığı internet sitelerini bağlamaz. Sizlere, ziyaret ettiğiniz tüm sitelerin gizlilik politikalarını okumanızı öneririz.
 • www.erdemsan.com.tr, zaman zaman bağlantı sağladığı sitelere üzerinden giden ziyaretçiler ile ilgili veriler toplayabilir ve bu verilerden enformasyon ve bilgi üretebilir. Toplanan veriler, tarayıcınızın gönderdiği verilerden oluşur.
 • Bu sayfada okumakta olduğunuz www.erdemsan.com.tr gizlilik politikaları zaman içerisinde değişebilir. Bu sayfayı zaman zaman ziyaret ederek www.erdemsan.com.tr gizlilik politikasının güncel durumunu öğrenebilirsiniz

   


 
Ziyaretçi Analizi
otomstik kapı
 
Döviz Kurları
otomatik park bariyer
Erdemsan Ltd. Şti.

otomatik kapı
 

.

.

Otomatik Kapı
ERDEMSAN OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ
BORAN PLAZA 1376 SK. NO: 1 / C YENİŞEHİR (GIDA ÇARŞISI) - İZMİR
Tel : +90 232 433 30 33 Faks : +90 232 469 60 66 Gsm : +90 532 232 84 66
e.erdem@erdemsan.com.tr

Erdemsan.com.tr - Tüm Hakları Saklıdır. Copyright (c) 2000 - 2014 Otomatik Kapı
Web Tasarım ve Kodlama : WebSoWeb
Otomatik Kapı